Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie aut Opalenica

Awaryjne otwieranie samochodu Opalenica

Awaryjne otwieranie aut Opalenica. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Opalenicy.

Masz zamknięte dziecko, albo zwierzę w aucie, silnik na chodzie a zamki auta się zatrzasnęły? Czy też klucz utknął w bagażniku? Czy też rozładował się akumulator i nie możesz się dostać do swojego samochodu?  Nie niszcz zamka, nie wybijaj szyby. Zadzwoń po nas! Postaramy się szybko przyjechać i bez żadnych uszkodzeń awaryjnie otworzyć Twój pojazd.

Nasze techniki i metody otwierania samochodów zawsze dostosowujemy  do konkretnej sytuacji. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód osobowy lub dostawczy. Otwieramy pojazdy bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, ich wiek pojazdu i rocznik. Nie uszkadzamy przy tym zamków, ani drzwi.

Ważne dla naszych Klientów – za wykonanie usługi pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy auto zostanie otwarte. Takie podejście do Klienta wyróżnia nas spośród konkurencji i przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Cena naszej usługi

Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności jak i odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Z nami Twoje auto jest bezpieczne. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takiego typu usług. Posiadają też najnowsze profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują też najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz kłopot dzwoń : awaryjne otwieranie aut Opalenica pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

awaryjne otwieranie samochodu opalenica