Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Rogalin

Awaryjne otwieranie aut Rogalin.

Istniejmy na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Rogalina.

Masz Silnik na chodzie a drzwi się zatrzasnęły? Czy dziecko lub zwierzę zamknięte w samochodzie? A może w bagażniku utknął klucz lub też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie działaj na własną rękę i nie wybijaj szyby, nie niszcz zamka. Zadzwoń do nas, a postaramy się pomóc! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób otworzymy Twój pojazd.

My zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy samochody bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i rok pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym drzwi, zamka czy lakieru.

Tylko u nas za wykonanie usługi zapłatę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Cena

Ceny za usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności jak i odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Otwieranie aut z nami jest bezpieczne. Nasi fachowcy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takiego typu usług. Posiadają też specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń : awaryjne otwieranie aut Rogalin pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu. Możesz na nas liczyć także w święta.

Pamiętaj – otwieramy auta  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje samochód. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne