Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie aut Słupca

Awaryjne otwieranie samochodów Słupca

Otwieranie auta Słupca

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Słupcy.

Dziecko lub  zwierzę zamknięte w samochodzie, klucz utknął w bagażniku? A może Masz rozładowany akumulator i przez to nie masz problem z otwarciem swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby lub nie niszcz zamka. Łomu też nie stosu. Tylko zadzwoń po nas! Postaramy się szybko przyjechać i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Najnowsze metody otwierania auta zawsze dostosowujemy do konkretnej sytuacji oraz marki pojazdu. Bardzo dobrze jesteśmy przygotowani do rozwiązania takiego  problemu bez względu na to, czy auto jest otwieranie na kluczyk, czy na kartę. Otwieramy samochody bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, wiek pojazdu i jego markę. Nie uszkadzamy przy tym zamka, lakieru, czy drzwi.

Za wykonanie usługi zapłatę pobieramy wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Nasze podejście do Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Cena usługi

Koszt usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie zawsze wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Otwieranie z nami jest bezpieczne. Specjaliści z naszej firmy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają także najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują też najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń do nas : otwieranie aut Słupca pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Możesz liczyć na nas także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle sprawnie, szybko i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko wtedy, gdy usługa otwarcia zostanie wykonana. Podczas otwierania zawsze dbamy o twój pojazd. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące marki pojazdów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

awaryjne otwieranie aut słupca