Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Wronki

Awaryjne otwieranie auta Wronki to nasz obszar działania.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może klucz utknął w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dlaczego my – bo zawsze dostosowujemy metodę otwierania samochodu do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kartę czy na kluczyk. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, wiek pojazdu i markę. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami : awaryjne otwieranie auta Wronki w awaryjnej sytuacji.  Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności, jego rocznika oraz odległości dojazdu do klienta. Na życzenie  wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Z nami jesteś bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej. Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

awaryjne otwieranie samochodu wronki