Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Pobiedziska

Otwieranie aut Pobiedziska

Awaryjne otwieranie samochodu Pobiedziska

Od wielu lat nasza firma istnieje na rynku.

Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę lub kluczyki w aucie? Silnik na chodzie a drzwi się zatrzasnęły? A może też rozładowany akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego samochodu?  Nie niszcz auta, szyby bądź zamka. Tylko zadzwoń po nas! W miarę możliwości jak najszybciej przyjedziemy i w bezinwazyjny otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści są przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód otwierany z pilota czy z kluczyka. Auta z systemem bez kluczykowym też nie stanowią dla nas problemu.

Jesteśmy zawsze na bieżąco – dokupujemy najnowsze profesjonalne narzędzia aby sprostać Waszym wymaganiom.

Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, wiek oraz markę pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym drzwi, zamka czy lakieru.

Zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko  wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty. Nasze podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też dzwoń do nas w awaryjnej sytuacji.

Cena otwarcia auta

Ustalamy ceny indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie  wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Z nami jest bezpiecznie. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują też odpowiednie techniki do danej sytuacji.

Masz problem dzwoń : awaryjne otwieranie samochodu Pobiedziska pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj –otwieramy auta  niezwykle sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń do nas: 668 668 058.

Otwieramy modele aut :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

awaryjne otwieranie samochodu pobiedziska