Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodów Poznań

Awaryjne otwieranie samochodów Poznań

Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie, a drzwi auta się zatrzasnęły? Może klucz utknął w bagażniku? A może też rozładował Ci się akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nie działaj sam i nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Skontaktuj się z nami! Postaramy się szybko przyjechać i w bezinwazyjny sposób otworzyć Twoje auto.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji. : awaryjne otwieranie samochodów Poznań pod numer 668 668 058.

Dlaczego my – bo my zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki pojazdu. Nasi specjaliści są dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy też na kartę. Otwieramy samochody bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Cena otwarcia auta

Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, odległości dojazdu oraz stopnia trudności. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez KWP na wykonywanie tego typu usług. Posiadamy też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosujemy techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń do nas, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

awaryjne otwieranie samochodów poznań