Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodów Pyzdry

Otwieranie aut Pyzdry

Awaryjne otwieranie samochodów Pyzdry. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Pyzdr.

Nie spodziewasz się kiedy może Ciebie to spotkać : pojazd  się pozamyka. Będzie zamknięte dziecko, albo zwierzę w aucie. Silnik będzie na chodzie, a zamki w pojeździe się pozamykają. Może kluczyk zostawisz w bagażniku. Albo rozładuje  się akumulator i to nie będziesz mógł otworzyć własnego auta.  Nie generuj dodatkowych kosztów, nie rozwiercaj zamka, nie wybijaj też szyby. W takiej sytuacji dzwoń do nas! My postaramy się jak najszybciej  przyjechać i Tobie pomóc.

Zawsze warto skorzystać z naszej firmy! Nasi wykwalifikowani technicy posiadają wydana przez policję Licencję na wykonywanie tego typu usług. Zawsze jesteśmy zmotywowani żeby Tobie pomóc. Posiadamy specjalne, a zarazem profesjonalne urządzenia do awaryjnego otwierania pojazdów. Używamy najnowszych  technik odpowiednich do wykonania takich zadań. Mamy same pozytywne komentarze od naszych zadowolonych klientów.

Potrzebujesz pomocy dzwoń : awaryjne otwieranie samochodów Pyzdry pod nr telefonu 668 668 058, a  my  jak najszybciej pomożemy. jesteśmy do dyspozycji przez 24h przez cały tydzień, a także w święta. Dostosowujemy najnowsze metody otwierania pojazdów. Jesteśmy zawsze przygotowani do rozwiązywania takich problemów czy masz auto otwierane z kluczyka, z pilota, czy na kartę. Zamki w pojazdach otwieramy nie patrząc na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę jak i rok produkcji. Nie uszkadzamy przy tym Twojego pojazdu.

Cena

U nas płacisz za usługę tylko wtedy – kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do klienta wyróżnia nas na tle konkurencji oraz jest uczciwe. Dlatego dzwoń do nas, a na pewno będziesz zadowolony z naszej pracy.

Koszt otwarcia auta za każdym razem ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę : markę auta, stopień trudności, odległość dojazdu oraz jego rocznik. Wystawiamy Fakturę VAT 23% za nasze usługi.

Otwieramy samochody niezwykle sprawnie, profesjonalnie i prędko, nic nie uszkadzając. Płacisz tylko wtedy, gdy je otworzymy. Skontaktuj się z nami: 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

awaryjne otwieranie samochodów pyzdry