Menu Zamknij

O NAS

Awaryjne otwieranie samochodu Skoki

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzak w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi samochodu się zatrzasnęły? Może klucz zamknięty w bagażniku? A może też rozładował się akumulator i przez to nie możesz się otworzyć do swojego pojazdu?  Nie wybijaj zamka lub szyby. Nie rób nic na siłę. Zadzwoń do nas! Błyskawicznie postaramy się przyjechać i bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd.

Dlaczego nasza firma – bo dostosowujemy metody otwierania pojazdu do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Takiego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kartę czy na kluczyk. Otwieramy auta bez względu na jego rocznik, markę czy rodzaj zabezpieczenia.. Nie uszkadzamy przy tym samochodu, ani zamka.

Co jest ważne dla Was – zapłatę pobieramy za wykonanie usługi tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji : awaryjne otwieranie samochodu Skoki 668 668 058.

Nasze Ceny

Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności, a także odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Z nami jesteście bezpieczni. Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadamy też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosujemy także odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Nie możesz otworzyć auta dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu – nawet w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem skutecznie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój pojazd. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.