Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Rokietnica

Otwieranie aut Rokietnica

Awaryjne otwieranie samochodu Rokietnica

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się otwieraniem samochodów na terenie Rokietnicy.

Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może klucz utknął w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

My zawsze dostosowujemy metody otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nic nie uszkadzamy ani lakieru, zamka czy drzwi.

Przede wszystkim za wykonanie usługi zapłatę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Koszt usługi

Istotnie ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi technicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia oraz przyrządy optyczne służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują profesjonalne techniki odpowiednie do danej sytuacji.

Masz kłopot dzwoń do nas : awaryjne otwieranie samochodu Rokietnica pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h / dobę. Siedem dni w tygodniu. Możesz na nas liczyć także w święta.

W rezultacie awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

 
 
awaryjne otwieranie samochodu rokietnica