Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Wągrowiec

O NAS

Awaryjne otwieranie samochodu Wągrowiec. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzak utknął w samochodzie? Drzwi auta się zatrzasnęły, a silnik jest na chodzie? Może też klucz został w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i nie możesz się dostać do swojego samochodu?  Nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Zadzwoń do naszej firmy! Szybko dojedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dlaczego my – bo zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy też na kartę. Otwieramy pojazdy bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy auto zostanie otwarte. Takie podejście do Klienta nie tylko nas wyróżnia wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji : awaryjne otwieranie samochodu Wągrowiec pod nr 668 668 058.

Cena naszej usługi

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Z nami jesteś bezpieczny. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez KWP na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Zapłatę pobieramy tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu wągrowiec