Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Witkowo

Awaryjne otwieranie aut Witkowo

Awaryjne otwieranie samochodów Witkowo

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się otwieraniem samochodów na terenie Witkowa. Masz dziecko lub zwierzę zamknięte w samochodzie? Silnik na chodzie a zamki w drzwiach auta się zatrzasnęły? A może pilot utknął w bagażniku? Czy też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do własnego auta?  Nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Nie otwieraj na siłę. Tylko zadzwoń po nas! Szybko dojedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój samochód.

Za każdym razem  dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez znaczenia , czy masz samochód na kluczyk czy na pilota. Pojazdy otwieramy  bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym samochodu.

Za wykonanie usługi pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To jest nasze podejście do każdego Klienta i dlatego nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale co najważniejsze jest uczciwe wobec każdego. Dlatego skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Cena usługi otwarcia auta

Ceny za wykonanie usługi ustalamy indywidualnie w każdym przypadku biorąc pod uwagę markę auta, jego rocznik, odległość dojazdu oraz rodzaj zabezpieczeń. Na życzenie Klientów wystawiamy Fakturę VAT 23%. Nasi solidni pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Używają najnowszych i profesjonalnych narzędzi służących do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują też specjalistyczne techniki odpowiednie do danej sytuacji.

Masz problem dzwoń : awaryjne otwieranie samochodu Witkowo pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 24h na dobę. Siedem dni w tygodniu, również w  święta. Auta otwieramy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój samochód.  Masz problem z autem zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu witkowo