Menu Zamknij

Otwieranie aut Rogoźno

Awaryjne otwieranie samochodu Rogoźno

Otwieranie auta Rogoźno

Od wielu lat nasza firma istnieje na rynku. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Rogoźna.

Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w aucie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może klucz utknął w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój samochód.

Dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Cena usługi

Koszt usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Otwieramy auta w sposób bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji.

Masz problem dzwoń pod : otwieranie aut Rogoźno pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – auta otwieramy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy zostanie wykonana usługa . Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne

otwieranie aut rogoźno