Menu Zamknij

Otwieranie aut Sieraków

Awaryjne otwieranie samochodu Sieraków

Otwieranie aut Sieraków

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Sierakowa.

Masz zamknięte dziecko lub zwierzę w swoim aucie ? Może silnik jest na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może kluczyk został w bagażniku, albo siadł akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie rób nic na siłę. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dostosowujemy zawsze metody otwierania auta do konkretnej sytuacji. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego przypadku bez względu na to, czy masz pojazd na kartę bądź na kluczyk. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nic przy tym nie uszkadzamy w tym lakieru, zamka czy drzwi.

Zapłacisz tylko i wyłącznie za wykonanie usługi – pobieramy wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej awaryjnej sytuacji.

Cena Usługi

Ceny są ustalane każdorazowo i indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Wystawiamy też Fakturę VAT 23% na życzenie klienta.

Nasi wykwalifikowani technicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają także specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania zamków. Stosują najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – działamy  niezwykle prędko i sprawnie, a zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas : otwieranie aut Sieraków pod nr  telefonu 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie aut sieraków