Menu Zamknij

Otwieranie aut Tulce

Awaryjne otwieranie samochodu Tulce

Otwieranie auta Tulce. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Tulc.

Nie spodziewasz się, że może Ciebie to spotkać : samochód sam się pozamyka. Zatrzaśnięte dziecko, albo zwierzę w aucie, silnik będzie na chodzie, a zamki w pojeździe się pozamykają. Może kluczyk zamkniesz w bagażniku. Może się rozładuje  akumulator i przez to nie będziesz mógł otworzyć własnego pojazdu.  Nie rób niepotrzebnych kosztów, nie rozwiercaj zamka i nie wybijaj szyby. W takiej sytuacji zadzwoń do nas! My postaramy się jak najszybciej  przyjechać i Tobie pomóc.

Warto korzystać z naszej firmy! Nasi wykwalifikowani technicy posiadają Licencję wydaną przez Policję na wykonywanie takich usług. Są zawsze zmotywowani aby Wam pomóc. Posiadają specjalistyczne, a zarazem profesjonalne urządzenia do awaryjnego otwierania zamków w pojazdach. Używają najnowszych technik odpowiednich do wykonania powierzonego im zadania. Mamy same pozytywne komentarze od naszych zadowolonych klientów.

Potrzebujesz pomocy zadzwoń : otwieranie aut Tulce pod nr telefonu 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, cały tydzień. Pracujemy także w święta. Stosujemy odpowiednie metody do otwierania pojazdów. Zawsze jesteśmy przygotowani do rozwiązywania takich zadań czy posiadasz samochód osobowy czy dostawczy. Zamki w samochodach otwieramy bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń,  rok produkcji oraz marki. Podczas naszej pracy nie uszkadzamy Twojego pojazdu.

Koszt usługi

Zapłacisz za naszą usługę tylko – kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do klienta zawsze wyróżnia nas na oczach konkurencji i zarazem jest uczciwe. Dlatego dzwoń do nas, a na pewno będziesz zadowolony. Koszt za otwarcie auta ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę : markę, stopień zabezpieczeń, odległość dojazdu oraz jego rok produkcji. Wystawiamy Fakturę VAT 23% za naszą usługę. Co dla was ważne : otwieramy samochody niezwykle szybko, sprawnie i profesjonalnie, nic nie uszkadzając. U nas zapłacisz tylko wtedy, gdy je otworzymy. Skontaktuj się z nami po numer : 668 668 058.

Otwieramy marki pojazdów

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie aut tulce