Menu Zamknij

Otwieranie aut Zbąszyń

Awaryjne otwieranie samochodu Zbąszyń

Otwieranie aut Zbąszyń to nasza specjalizacja. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Zbąszynia.

Nigdy się nie wiesz kiedy Twój samochód się pozamyka. Możesz mieć zatrzaśnięte dziecko, albo zwierzę w samochodzie. Może kluczyk został w bagażniku, a może silnik jest na chodzie, a zamki w aucie się pozamykają. A może rozładować się akumulator i przez to nie będziesz mógł otworzyć własnego auta.  Nie rozwiercaj zamków, nie wybijaj szyb. Nie rób sobie niepotrzebnych kosztów. W takiej sytuacji dzwoń do nas! A my postaramy się jak najszybciej  przyjechać i bezinwazyjnie otworzyć Twój pojazd.

Masz kłopot zadzwoń do nas : otwieranie aut Zbąszyń pod numer 668 668 058. My postaramy się szybko Tobie pomóc. Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Pracujemy także w święta. Dostosowujemy nasze metody otwierania pojazdów do konkretnej sytuacji. Jesteśmy przygotowani do rozwiązania takich  problemów nie zależnie czy masz samochód otwierany z kluczyka, czy z pilota. Samochody otwieramy bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, ich markę oraz rocznik pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym samochodów.

Koszt Usługi

Koszt takiego awaryjnego otwierania pojazdu ustalamy niezależnie dla każdego klienta w zależności od marki , stopnia trudności, rocznika auta oraz odległości dojazdu. Wystawiamy Fakturę VAT 23%. Za wykonaną usługę płacisz tylko i wyłącznie wtedy kiedy pojazd zostanie otwarty. Nasze podejście do klienta  wyróżnia nas spośród konkurencji, a na dodatek jest  uczciwe. Dlatego też zadzwoń do naszej firmy w takiej sytuacji, a na pewno będziesz zadowolony.

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają Licencje Policji na wykonywanie takich usług. Są też w posiadaniu specjalistycznych urządzeń służących do awaryjnego otwierania zamków w samochodach. Stosują specjalistyczne techniki odpowiednie do danej sytuacji. Samochody otwieramy  niezwykle szybko i sprawnie, a zarazem profesjonalnie. Bez żadnych uszkodzeń otworzymy Twój samochód. Zapłacisz tylko wtedy, gdy go otworzymy. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie aut zbąszyń