Menu Zamknij

Otwieranie auta Nowy Tomyśl

Otwieranie samochodów Nowy Tomyśl

Otwieranie auta Nowy Tomyśl.  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Nowego Tomyśla.

Samochód Ci się sam zamknął, a dziecko lub zwierzę zostało w pojeździe? Silnik jest na chodzie,  a zamki się pozamykały? Może klucz utknął w bagażniku? Albo też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nie zbijaj szyby i nie niszcz zamka.  Dzwoń do nas, a postaramy się szybko przyjechać i bez uszkodzeń otworzyć Twój samochód.

My zawsze dostosowujemy różne metody otwierania auta do konkretnej marki oraz sytuacji. Jesteśmy przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód otwierany kluczykiem czy też pilotem. Otwieramy samochody bez względu na rodzaj zastosowanych  w nim zabezpieczeń oraz markę pojazdu nie uszkadzając przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Za wykonaną usługę pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Cena za otwarcie auta

Ceny dla każdego klienta ustalamy indywidualnie w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają też najnowsze oraz specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują też nowoczesne techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem z otwarciem zadzwoń : otwieranie auta Nowy Tomyśl pod numer 668 668 058, a postaramy się Tobie jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do  dyspozycji 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Awarię usuwamy  niezwykle sprawnie, szybko i zarazem profesjonalnie. Bez najmniejszych uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Zapłacisz dopiero po otwarciu Twojego auta. Dbamy o Twój samochód. Zadzwoń do nas: 668 668 058.

Otwieramy marki pojazdów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie aut nowy tomyśl