Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodu Rogowo

Otwieranie auta Rogowo.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Rogowa.

Nigdy się nie wiesz kiedy Ciebie to spotka : samochód sam się pozamyka, zatrzaśnięte zwierzę lub dziecko w pojeździe, silnik będzie na chodzie, a zamki w aucie się same pozamykają. Może też kluczyk zatrzaśnie się w bagażniku. Albo też akumulator się rozładuje i to nie będziesz mógł otworzyć własnego pojazdu.  Nie rób dodatkowych kosztów, nie rozwiercaj zamka i nie wybijaj szyby. W takim przypadku zadzwoń do nas! My postaramy się jak najszybciej  przyjechać i otworzyć Twój samochód.

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy? Bo nasi specjaliści posiadają Licencję KWP na wykonywanie takich usług. Są zawsze zmotywowani aby Wam pomóc. Posiadają profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania zamków. Używają najnowszych  technik odpowiednich do wykonania zadania. Mamy same pozytywne komentarze za wykonane usługi przez naszych ślusarzy.

Potrzebujesz pomocy dzwoń : otwieranie auta Rogowo pod numer 668 668 058, a  postaramy się jak najszybciej pomóc. Do dyspozycji jesteśmy 24h na dobę przez cały tydzień, a nawet i w święta. Zawsze dostosowujemy najnowsze metody otwierania samochodów. Jesteśmy zawsze przygotowani do rozwiązywania takich problemów czy masz samochód otwierany z pilota, na kluczyk, lub na kartę. Samochody otwieramy nie patrząc na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy Twojego pojazdu.

Koszt naszej usługi

Zapłacisz za naszą usługę tylko wtedy – kiedy pojazd zostanie otwarty. To podejście do klienta zawsze wyróżnia nas spośród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe. Dlatego zadzwoń do nas w takiej sytuacji, a będziesz zadowolony z naszej pomocy.

Koszt usługi za każdym razem ustalamy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę : markę auta, stopień trudności, odległość dojazdu oraz rok produkcji. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Auta zawsze otwieramy  niezwykle sprawnie, profesjonalnie i szybko. Bez uszkodzenia otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko wtedy, gdy je otworzymy. Skontaktuj się z nami: 668 668 058.

Otwieramy marki aut :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne