Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie samochodów Bytyń 668 668 058.

 Nasze usługi świadczymy na terenie Bytynia.
 

Jeżeli spotka Ciebie sytuacja, że w samochodzie będzie zatrzaśnięte dziecko lub zwierzak. Lub silnik będzie na chodzie, a auto się zatrzasnęło? Być może został kluczyk w bagażniku? być może rozładował się akumulator i przez to nie możesz się dostać do własnego auta?  Nie wybijaj szyby, bądź nie rozwiercaj zamka. W związku z tym zadzwoń po nas! A my przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój samochód.

Dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki oraz sytuacji. Jesteśmy  profesjonalnie przygotowani do rozwiązania takiego problemu. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Posiadamy najnowsze i zarazem profesjonalne narzędzia do tych celów. Stosujemy nowoczesne i specjalistyczne metody, a co za tym idzie otwieramy bez najmniejszych uszkodzeń. Zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Nasze podejście zawsze wyróżnia nas spośród konkurencji. Jest zarazem uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego w takiej w awaryjnej sytuacji skontaktuj się z naszą firmą.

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT.

Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod : otwieranie samochodów Bytyń  pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Na koniec awarię zawsze usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody : Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne