Menu Zamknij

Otwieranie aut Citroen

Awaryjne otwieranie Citroena to nasza specjalizacja.

Masz zatrzaśnięte dziecko w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się pozamykały? A może kluczyki utknęły w bagażniku? Może też zepsuł się akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego samochodu?  Nie wybijaj szyby bądź nie rozwiercaj zamka. Nie generuj dodatkowych kosztów, tylko zadzwoń po nas otwieranie samochodu Audi 668 668 058. Szybko przyjedziemy i w bez uszkodzeń  otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metodę otwierania samochodu do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania takiej sytuacji bez względu na to, jaka masz markę pojazdu. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nic przy tym nie uszkadzając.

Do wyjaśnienia dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Nasze podejście  do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest bardzo uczciwe. Dlatego skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Cena usługi

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi ślusarze posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają dużą wiedzę oraz najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Posiadają także duże doświadczenie  w takiego typu usługach.

Załóżmy, że nie możesz dostać się do własnego auta. W związku z tym skontaktuj się z nami, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

W rezultacie awarię usuwamy  niezwykle sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez najmniejszych uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo Twojego auat. Bezsprzecznie zadzwoń po nas : 668 668 058.

Otwieramy modele osobowe i dostawcze Citroena :

AX, Berlingo, C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Jumper, Nemo, Saxo, Xsantia, Xsara, Picasso i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne
awaryjne otwieranie citroena