Menu Zamknij

Otwieranie samochodów Gniezno

Otwieranie samochodów Gniezno to nasza specjalizacja. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może klucz utknął w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Skontaktuj się z nami! Szybko przyjedziemy i w bezpieczny sposób otworzymy Twój pojazd bez uszkodzeń.

Dlaczego my – bo zawsze dostosowujemy metodę otwierania samochodu do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, drzwi czy zamka.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Z nami jesteś bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej. Masz problem dzwoń do nas : otwieranie samochodów Gniezno pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu od 6:00 do 22:00. Możesz na nas liczyć także w święta.

Pamiętaj – otwieranie aut idzie nam  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody : Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samodów gnezno