Menu Zamknij

Otwieranie samochodów Grodzisk Wielkopolski

Awaryjne otwieranie samochodów Grodzisk Wielkopolski. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Być może masz zatrzaśnięte dziecko w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może klucz utknął w bagażniku? A może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Dlatego nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie generuj kosztów. Skontaktuj się z nami! Szybko przyjedziemy i w bezpieczny sposób otworzymy Twój pojazd.

Ważnym aspektem jest, że zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi. Przede wszystkim zapłatę za awaryjne otwieranie samochodów pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Cena otwarcia auta

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT. Z nami jesteś bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń do nas : otwieranie samochodów Grodzisk Wielkopolski pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu od 6:00 do 22:00. Możesz na nas liczyć także w święta. Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy pojazdy danych marek :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodów grodzisk wielkopolski