Menu Zamknij

Otwieranie samochodów
Kamionki

Otwieranie samochodów Kamionki.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Kamionek.

Nigdy się nie spodziewasz kiedy Ciebie to spotka : samochód sam się pozamyka, albo zatrzaśnie się dziecko lub zwierzę w aucie. Silnik będzie na chodzie, a zamki w samochodzie się pozamykają. Akumulator się rozładuje, a może kluczyk zostanie w bagażniku i przez to nie będziesz mógł otworzyć własnego samochodu.  Nie generuj dodatkowych kosztów, nie rozwiercaj zamka i nie wybijaj szyby. W takiej sytuacji zadzwoń po nas! Postaramy się jak najszybciej  przyjechać i bez uszkodzeń otworzyć Twój samochód.

Potrzebujesz naszej pomocy to zadzwoń do naszej firmy : otwieranie samochodów Kamionki pod numer 668 668 058, a  postaramy się Tobie szybko pomóc. Jesteśmy czynni przez  24 godziny na dobę cały tydzień, także w święta. W każdym przypadku zawsze dostosowujemy najnowsze techniki do otwierania samochodów. Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania takich sytuacji czy masz samochód otwierany  pilotem lub kartą. Zamki w samochodach otwieramy niezależnie od typu zastosowanych zabezpieczeń, markę oraz rok pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym Twojego samochodu.

Koszt usługi :

Koszt naszej usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Bierzemy pod uwagę : markę pojazdu, poziom zabezpieczeń, odległość dojazdu oraz rocznik. Wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Z naszej firmy warto korzystać.  Nasi ślusarze posiadają Licencję KWP na wykonywanie takich usług. Zawsze są zmotywowani aby Tobie pomóc. Posiadają specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują nowoczesne techniki odpowiednie do wykonania takich usług. Od naszych zadowolonych klientów otrzymujemy tylko  pozytywne komentarze.

U nas płacisz tylko za naszą usługę. Wtedy – kiedy samochód zostanie otwarty. Zawsze takie podejście do każdego klienta wyróżnia nas oczach konkurencji oraz przy tym jest uczciwe. Dlatego zadzwoń do nas w takiej kryzysowej sytuacji, a będziesz zadowolony z naszej usługi.

Auta zawsze otwieramy  niezwykle sprawnie, profesjonalnie i szybko. Bez uszkodzenia otworzymy Wasz pojazd. Płacicie tylko wtedy, gdy go otworzymy. Skontaktujcie się z nami: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen, Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne