Menu Zamknij

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem pojazdów na terenie Komornik.

Masz kłopotliwą i zarazem nieprzewidziana sytuację z zamkniętym autem? Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Drzwi auta się zatrzasnęły, a silnik nadal na chodzie? A może klucz zamknięty wraz z zakupami w bagażniku? Może też wysiadł akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nie rozwiercaj zamka, nie wybijaj szyby tylko zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bez uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój samochód.

My zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnego przypadku. Posiadamy ogromną wiedzę  oraz doświadczenie dlatego jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu. Otwieramy samochody dostawcze i osobowe wszystkich marek oraz ich roczników, a także zastosowanych zabezpieczeń.N ie uszkadzamy przy tym zamka czy drzwi.

Za wykonanie usługi pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście zawsze wyróżnia nas na oczach konkurencji. Jest także   uczciwe wobec każdego Klienta. Jak potrzebujesz pomocy to nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji.

Cena

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności, jak i odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę Vat.

Z nami nie musisz bać się o swoje auto. Nasi ślusarze posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w awaryjnym otwieraniu zamków. Posiadają także najnowsze profesjonalne urządzenia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują także odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem z otwarciem auta? To dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu. Pracujemy także w święta.

Awarię usuwamy  niezwykle sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas otwieranie samochodów komorniki 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

 
otwieranie auta Tarnowo Podgórne