Menu Zamknij

Otwieranie samochodu
Konin

Otwieranie samochodu Konin.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Masz zatrzaśnięte auto, a w nim dziecko lub zwierzę? Silnik jest na chodzie a drzwi auta się zablokowały? A może kluczyk został w bagażniku? Może też rozładował się akumulator i przez to nie możesz się otworzyć do swojego pojazdu?  Nie nie psuj zamka, nie wybijaj szyby, nie używaj łomu. Dla nas to nie problem więc zadzwoń po nas, a  przyjedziemy i w bez uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metody otwierania pojazdu do konkretnej marki. Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania takich problemów bez względu na to, czy masz samochód otwierany na kartę czy na kluczyk. Otwieramy auta bez względu na markę, rodzaj zastosowanych zabezpieczeń lub wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym auta, zamka czy drzwi.

Co jest istotne dla naszych Klientów – zapłatę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest bardzo uczciwe wobec każdego Klienta. Skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji : otwieranie samochodu Konin po nr 668 668 058.

Cena naszej usługi

Ceny za usługi są ustalane indywidualnie dla każdego klienta. W zależności od marki auta, stopnia trudności, odległości dojazdu oraz jego rocznika. Na życzenie Klienta za wykonaną usługę wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję związaną z takimi usługami. Posiadają najnowsze i profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują odpowiednie techniki do danej sytuacji.

Masz kłopot z otwarciem auta dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji Siedem dni w tygodniu – także w święta.

Pamiętaj – otwieramy pojazdy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twoje auto. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo  Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058

Otwieramy marki samochodów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne