Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Kórnik

Otwieranie samochodu Kórnik

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Kórnika. Masz zatrzaśnięte dziecko, a może lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zablokowały? Albo klucz utknął w bagażniku? A może też akumulator Ci wysiadł i  nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj siłowego otwierania swojego auta. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dostosowujemy metodę otwierania samochodu do konkretnej marki. Bardzo dobrze jesteśmy przygotowani do rozwiązania każdego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Za wykonanie usługi opłatę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta wyróżnia nas wśród konkurencji, ale i przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej awaryjnej sytuacji.

Cena usługi

Ceny ustalamy indywidualnie do każdego zlecenia w zależności od marki auta, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu do pojazdu. Wystawiamy Fakturę VAT 23% na życzenie klienta. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez KWP związaną z tego typu usługami. Posiadają także najnowsze profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują specjalistyczne techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Macie problem z otwarciem auta dzwońcie do nas : otwieranie samochodu Kórnik pod numer 668 668 058, a postaramy się pomóc jak najszybciej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu także w święta. Pamiętaj – otwieramy samochody niezwykle prędko i sprawnie, a zarazem profesjonalnie. Bez żadnych uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu kórnik