Menu Zamknij

Otwieranie samochodów Kościan

Awaryjne otwieranie samochodów Kościan

Otwieranie samochodów Kościan.

Istniejemy na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Kościana.

Masz zamknięte dziecko lub zwierzę w swoim aucie? Silnik na chodzie a drzwi nie chcą się otworzyć, a może klucz utknął w bagażniku? Czy też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Zadzwoń do naszej firmy! Przyjedziemy jak najszybciej i w bezinwazyjny sposób  otworzymy Twój pojazd.

Dlaczego możesz na nas liczyć – bo  dostosowujemy metody otwierania samochodów do konkretnej marki. Zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy też na kartę. Otwieramy auta bez względu na rok produkcji, markę pojazdu jak i rodzaj zastosowanych zabezpieczeń. Nie uszkadzamy przy tym ani lakieru, zamka czy drzwi.

Co jest istotne dla naszych Klientów –  za wykonanie usługi pobieramy zapłatę tylko i  wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Podejście nasze do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale także jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji. 

Cena Usługi

Koszt usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki auta, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu do pojazdu. Zawsze na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi fachowcy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne przyrządy – także optyczne służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują także odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Dzwoń do nas : otwieranie samochodów Kościan pod numer 668 668 058, a postaramy się jak pomóc. Do dyspozycji  jesteśmy 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Przyjedziemy i pomożemy także w święta.

Otwieramy pojazdy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twoje autko. Płacisz tylko wtedy, gdy je otworzymy. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego samochodu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy marki aut

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodów kościan