Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Kostrzyn Wielkopolski

Awaryjne otwieranie aut Kostrzyn wielkopolski

Otwieranie samochodu Kostrzyn Wielkopolski. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Kostrzyna Wielkopolskiego.

Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzątko w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi się zatrzasnęły? A może klucz zamknięty w bagażniku? Czy też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego auta?  Nie kombinuj, nie psuj zamka i nie wybijaj szyby. . Dzwoń po nas! A szybko postaramy się przyjechać i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzyć Twój pojazd.

Nasi pracownicy zawsze dostosowują metody otwierania aut do konkretnej sytuacji. Są dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk, pilota czy na kartę. Otwierają samochody bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę czy wiek pojazdu. Nie uszkadzają przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Co bardzo ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy usługa zostanie wykonana. To podejście do każdego Klienta zawsze istotnie wyróżnia nas wśród konkurencji, i przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też zadzwoń do nas w awaryjnej sytuacji : otwieranie samochodu Kostrzyn Wielkopolski.

Cena naszej usługi

Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności , jego rocznika oraz odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Otwieramy pojazdy w sposób bezpieczny. Nasi fachowcy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia – również optyczne służące do otwierania pojazdów. Także stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058. A my postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h / dobę. Siedem dni w tygodniu oraz w święta.

Pamiętaj – auta otwieramy  niezwykle skutecznie, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Opłatę  pobieramy tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące marki :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu kostrzyn wielkopolski