Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Koziegłowy

Awaryjne otwieranie samochodów Koziegłowy

Otwieranie samochodu Koziegłowy. Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Koziegłów.

Masz dziecko albo zwierzę w zatrzaśnięte samochodzie? Na chodzie został silnik, a zamki się same pozmykały? Może kluczyki zostały w bagażniku? Może też rozładował się akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego auta?  Nie wybijaj szyby i nie rozwiercaj zamka co skutkuje dodatkowymi i niepotrzebnymi kosztami. Po prostu zadzwoń po nas, a szybko przyjedziemy i w bez najmniejszych uszkodzeń otworzymy Twój pojazd.

Dostosowujemy za każdym razem metody otwierania auta do konkretnej sytuacji. Zawsze jesteśmy przygotowani do rozwiązania takiego problemu bez względu na to, czy masz samochód na pilota czy na kluczyk. Nie stanowi problemu to jaki jest rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, marka czy rocznik pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym ani zamka, lakieru czy też drzwi.

Zapłatę pobieramy tylko wtedy, kiedy usługa zostanie wykonana. Nasze podejście do Klienta nie tylko zawsze wyróżnia nas spośród konkurencji, ale przede wszystkim jest na pewno uczciwe. Dlatego też skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc.

Koszt otwarcia

Koszt za nasze usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta – nie zależnie  od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności, rodzaju zabezpieczenia oraz odległości dojazdu do samochodu. Wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi fachowcy posiadają Licencje KWP na wykonywanie usług związanych z awaryjnym otwieraniem zamków. Posiadają najnowsze profesjonalne narzędzia, a także urządzenia optyczne służące do awaryjnego otwierania aut. Stosują też nowoczesne techniki do danej sytuacji.

Masz kłopot dzwoń do nas : otwieranie samochodu Koziegłowy pod numer 668 668 058. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Pracujemy nawet w święta. Awarię usuwamy  niezwykle sprawnie, szybko i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzenia otworzymy Twoje auto. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój pojazd.  Masz problem to zadzwoń do nas pod nr 668 668 058.

Otwieramy samochody

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu koziegłowy