Menu Zamknij

Otwieranie samochodów Książ Wielkopolski

Awaryjne otwieranie auta Książ Wielkopolski

Otwieranie samochodów Książ Wielkopolski.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów od wielu lat. Masz uwięzione dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zablokowały? A może kluczyk lub pilot został w bagażniku? Może też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego auta?  Nie wybijaj szyby, nie niszcz zamka, nie rób nic na siłę. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezpieczny sposób otworzymy Twój pojazd.

My zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki i sytuacji. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do rozwiązania Twojego problemu. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, wiek pojazdu oraz jego markę. Nie uszkadzamy przy tym drzwi, zamka czy lakieru.

Co istotne dla naszych Klientów – opłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście do każdego Klienta wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej awaryjnej sytuacji.

Koszt naszej usługi

Koszt za naszą usługę ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy FV VAT 23%.

Z nami jesteś bezpiecznie. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez KWP na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod : otwieranie samochodów Książ wielkopolski pod numer 668 668 058, a postaramy się Tobie jak najszybciej pomóc z tym kłopotem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu, możesz na nas liczyć także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  niezwykle sprawnie, szybko i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodów książ wielkopolski