Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie aut Luboń

Otwieranie samochodu Luboń.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Masz zamknięte dziecko lub zwierzaka w samochodzie? Silnik na chodzie a zamki w aucie się zatrzasnęły? Może klucz z pilotem utknął w bagażniku? A może też wysiadł padł akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nic nie niszcz -nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Nie rób nic na siłę. Tylko zadzwoń do nas! Szybko przyjedziemy i w bez najmniejszych uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metody otwierania samochodu do konkretnej marki i sytuacji. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do rozwiązania każdego problemu bez względu na to, czy masz auto na kluczyk czy na kartę. Otwieramy pojazdy bez względu na rodzaj blokady, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym zamka czy drzwi. Pojazdy z systemem podwójnego ryglowania to też nie problem.

Co ważne – zapłatę za usługę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty.  Nasze podejście do każdego Klienta wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też warto skontaktować się z nami w takiej awaryjnej sytuacji.

Cena

Nasze ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności, jego rocznika oraz odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Nasi wykwalifikowani specjaliści na wykonywanie takich usług posiadają Licencje wydane przez Policję. Posiadają także najnowsze profesjonalne narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują też odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń : otwieranie samochodu Luboń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu – także w święta.

Pamiętajcie – awarię usuwamy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Wasze auto. Płacicie tylko wtedy, gdy otworzymy Wasz pojazd. Dbamy o bezpieczeństwo Waszego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne