Menu Zamknij

Otwieranie samochodów Międzychód

Awaryjne otwieranie samochodu Mięzdychód

Otwieranie samochodów Międzychód. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Międzychodu.

Nigdy się nie wiesz kiedy Ciebie to spotka : samochód sam się pozamyka, zatrzaśnięte zwierzę lub dziecko w pojeździe, silnik będzie na chodzie, a zamki w aucie się same pozamykają. Może też kluczyk zatrzaśnie się w bagażniku. Albo też akumulator się rozładuje i to nie będziesz mógł otworzyć własnego pojazdu.  Nie rób dodatkowych kosztów, nie rozwiercaj zamka i nie wybijaj szyby. W takim przypadku zadzwoń do nas! My postaramy się jak najszybciej  przyjechać i otworzyć Twój samochód.

Potrzebujesz naszej pomocy dzwoń : otwieranie samochodów Międzychód pod numer 668 668 058, a  postaramy się jak pomóc. Pracujemy  24godziny na dobę przez cały tydzień, a także  i w święta. My dostosowujemy najnowsze sposoby otwierania samochodów do każdego przypadku. Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania takich sytuacji czy masz samochód otwierany z pilota, na kluczyk, czy na kartę. Zamki w samochodach otwieramy nie patrząc na typ zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę oraz rok pojazdu. Nie uszkadzamy przy Twojego samochodu.

Warto skorzystać z naszej firmy.  Nasi fachowcy posiadają Licencję Policji na wykonywanie tego typu usług. Zawsze są zmotywowani aby Tobie pomóc. Posiadają specjalistyczne narzędzia do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują nowoczesne techniki odpowiednie do wykonania takich zadań. Posiadamy same pozytywne komentarze od naszych zadowolonych klientów.

Cena za usługę

U nas płacisz tylko za naszą usługę. Tylko wtedy – kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście do każdego klienta wyróżnia nas oczach konkurencji oraz przy tym jest uczciwe. Dlatego zadzwoń do nas w takiej kryzysowej sytuacji, a będziesz zadowolony z naszej pomocy.

Koszt usługi za każdym razem ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Bierzemy pod uwagę : markę auta, stopień trudności, odległość dojazdu oraz rok produkcji. Wystawiamy Fakturę VAT 23%. Auta zawsze otwieramy  niezwykle sprawnie, profesjonalnie i szybko. Bez uszkodzenia otworzymy Wasz pojazd. Płacicie tylko wtedy, gdy je otworzymy. Skontaktujcie się z nami: 668 668 058.

Otwieramy auta

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.y auta

otwieranie samochodów międzychód