Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Murowana Goślina

Otwieranie aut Murowana Goślina

Otwieranie samochodu Murowana Goślina

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Murowanej Gośliny.

Masz zamknięte dziecko lub zwierzę w aucie? Silnik na chodzie, a samochód się pozamykał?  A może klucz zatrzaśnięty w bagażniku? Może też wysiadł akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Nie otwieraj auta na siłę. Zadzwoń pod numer 668 668 058, a 

Dlaczego my – bo jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na markę, rodzaj zastosowanych zabezpieczeń oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym zamka czy drzwi.

Co bardzo ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Koszt usługi

Koszt za usługę ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu,  stopnia trudności, odległości dojazdu oraz jego rocznika. Na życzenie zawsze wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze profesjonalne narzędzia służące do otwierania pojazdów. Stosują odpowiednie techniki otwarć do danej sytuacji.

Masz problem to dzwoń do nas : otwieranie samochodu Murowana Goślina pod numer 668 668 058, a postaramy się jak pomóc. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu oraz także w święta.

Pamiętaj – awarię usuwamy  szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu Murowana goślina