Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Nekla

Awaryjne otwieranie aut Nekla

Otwieranie samochodu Nekla

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Nekli.

Masz dziecko lub zwierzę w zatrzaśnięte samochodzie? Na chodzie został silnik, a drzwi auta się zamknęły? Może kluczyki utknęły w bagażniku? A może też rozładował się akumulator i przez to nie możesz otworzyć swojego pojazdu?  Nie rozwiercaj zamka i nie wybijaj szyby co skutkuje dodatkowymi kosztami. Tylko zadzwoń po nas, a szybko przyjedziemy i w bez najmniejszych uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dostosowujemy w każdym przypadku metodę otwierania auta do konkretnej sytuacji. Zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania takiego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na pilota. Nie stanowi dla nas problemu jaki jest rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, marka czy wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym ani lakieru, zamka czy też drzwi.

Zapłatę pobieramy tylko wtedy, kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście do Klienta nie tylko zawsze wyróżnia nas spośród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe. Dlatego też skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej pomóc.

Koszt naszej usługi

Ceny za nasze usługi ustalamy indywidualnie dla każdego klienta – nie zależnie  od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu do pojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Pracownicy naszej firmy posiadają Licencje KWP na wykonywanie usług związanych z awaryjnym otwieraniem. Posiadają najnowsze specjalistyczne narzędzia, a także urządzenia optyczne służące do awaryjnego otwierania zamków. Stosują też odpowiednie techniki do danej sytuacji.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Pracujemy siedem dni w tygodniu. Pracujemy nawet w święta.

Awarię usuwamy  niezwykle sprawnie, szybko i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twoje auto. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój pojazd.  Masz kłopot to zadzwoń po nas : otwieranie samochodu Nekla pod nr 668 668 058.

Otwieramy następujące marki :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu nekla