Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Niepruszewo

Awaryjne otwieranie samochodów Niepruszewo

Otwieranie samochodu Niepruszewo

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Niepruszewa.

Masz w samochodzie zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę? Na chodzie silnik, a drzwi się zatrzasnęły? Może klucz utknął w bagażniku? A może rozładował się akumulator przez co nie możesz się dostać do swojego auta?  Nie zbijaj szyby, nie niszcz zamka. Nie otwieraj na siłę . W takie sytuacji zadzwoń po nas, a postaramy się szybko przyjechać i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzyć Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej sytuacji. Zawsze jesteśmy przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk, czy na pilota. Otwieramy auta bez względu na markę, wiek pojazdu i rodzaj zastosowanych zabezpieczeń. Nie uszkadzamy przy tym zamka czy drzwi.

Za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie zapłatę wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do każdego Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego jeżeli masz problem z otworzeniem auta skontaktuj się z nami.

Koszt usługi

Za każdym razem ceny ustalamy indywidualnie  biorąc pod uwagę markę pojazdu, jego rocznik, stopień  trudności oraz odległość dojazdu. Wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasz wykwalifikowany TEAM składa się z  pracowników posiadających Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadamy też najnowsze profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosujemy nowoczesne techniki otwarć.

Masz kłopot dzwoń : otwieranie samochodu Niepruszewo pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Pracujemy 24 godziny / dobę przez siedem dni w tygodniu, a nawet także w święta.

Pojazdy otwieramy  niezwykle prędko i sprawnie, a zarazem profesjonalnie. Bez żadnych uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Zapłacisz nam tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zadzwoń po nas, a na pewno będziesz zadowolony. Nasz numer 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu niepruszewo