Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Przeźmierowo

Otwieranie auta Przeźmierowo

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Przeźmierowa.

Nigdy się nie wiesz kiedy Twój samochód sam się pozamyka. Możesz mieć zatrzaśnięte zwierzę lub dziecko w pojeździe. Silnik może być na chodzie, a zamki w aucie się same pozamykają. Może też kluczyk zostać w bagażniku. Akumulator może się rozładować i przez to nie będziesz mógł otworzyć własnego pojazdu.  Nie rozwiercaj zamka, nie wybijaj szyby. Nie rób dodatkowych kosztów. W takiej sytuacji zadzwoń po nas! Postaramy się jak najszybciej  przyjechać i bezinwazyjnie otworzyć Twój samochód.

Masz kłopot dzwoń : otwieranie auta Przeźmierowo pod numer 668 668 058, a my postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Do dyspozycji jesteśmy 24h na dobę przez cały tydzień, a nawet w święta.Zawsze dostosowujemy nasze metody otwierania samochodów do konkretnej kryzysowej sytuacji. Jesteśmy zawsze przygotowani do rozwiązywania takiego  problemu bez względu na to, czy masz samochód otwierany z pilota, czy z kluczyka. Samochody otwieramy bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Za wykonaną usługę zapłacisz tylko i wyłącznie wtedy kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście do klienta nie tylko wyróżnia nas spośród konkurencji, ale przede wszystkim jest  bardzo uczciwe. Dlatego dzwoń do nas w takiej sytuacji, a na pewno będziesz zadowolony z naszej pomocy.

Koszt naszej usługi

Koszt usługi każdorazowo ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Biorąc pod uwagę markę auta, stopień trudności, rocznik oraz odległość dojazdu. Na życzenie zawsze wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Nasi Fachowcy posiadają Licencję Policji na wykonywanie tego typu usług. Są też zawsze zmotywowani aby Tobie pomóc. Posiadają specjalistyczne urządzenia służące do awaryjnego otwierania zamków. Stosują fachowe techniki odpowiednie do wykonania zadania.

Samochody zawsze otwieramy  niezwykle sprawnie, szybko i profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy go otworzymy. Skontaktuj się z nami: 668 668 058

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.