Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie aut Puszczykowo

Otwieranie samochodów Puszczykowo.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Puszczykowa.

Masz zatrzaśnięte dziecko w samochodzie? Silnik na chodzie, a zamki auta się zatrzasnęły? Może też klucz utknął w bagażniku, lub też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się otworzyć swojego pojazdu?  Nie wybijaj okna i nie niszcz zamka. Nie używaj łomu. Zadzwoń po nas, a szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twoje auto.

Dlaczego my – bo my zawsze dostosowujemy metodę otwierania samochodu do konkretnej marki. Jesteśmy przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy twoje auto masz na kluczyk czy na kartę. Otwieramy wszystkie samochody bez względu na markę czy wiek pojazdu. Nic przy tym nie uszkadzamy : zamka czy drzwi.

Co jest ważne – za wykonaną usługę pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Nasza firmę takie podejście tylko wyróżnia nas wśród konkurencji oraz  jest uczciwe wobec każdego Klienta. Też skontaktuj się z nami w takiej awaryjnej sytuacji.

Nasze ceny

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego przypadku nie tylko w zależności od marki pojazdu, ale też jego rocznika istopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez KWP na wykonywanie takich  usług. Posiadamy też najnowsze specjalistyczne urządzenia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosujemy nowoczesne  techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń : otwieranie samochodów Puszczykowo pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Auta otwieramy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój samochód. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne