Menu Zamknij

Otwieranie aut Skorzęcin

Awaryjne otwieranie samochodów Skorzęcin.

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Skorzęcina.

Zamknięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik został na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły, albo klucz utknął w bagażniku? A może też rozładowany akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie niszcz zamka i nie wybijaj okna. Nie używaj łomu. Zadzwoń do nas! Szybko przyjedziemy i awaryjnie w bezinwazyjny sposób otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metodę otwierania pojazdu do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy posiadasz auto na kluczyk lub na kartę. Otwieramy samochody bez względu na markę,rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, czy wiek pojazdu. Nic nie uszkadzamy przy tym : lakieru, zamka czy drzwi.

Ważne dla naszych Klientów – za wykonanie usługi pobieramy zapłatę tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Takie podejście do nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego w awaryjnej sytuacji skontaktuj się z nami .

Koszt naszej usługi

W każdym przypadku ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Wystawiamy Fakturę Vat 23% za wykonaną usługę

Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez KWP na wykonywanie tego typu usług. Posiadają najnowsze profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują również odpowiednie techniki otwarć do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń : otwieranie samochodów Skorzęcin pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Pracujemy również także w święta.

Awarię usuwamy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Zapłacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodów Skorzęcin