Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Steszew

Otwieranie auta Stęszew

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Masz zamknięte dziecko lub zwierzę w aucie? Kluczyk z pilotem w bagażniku? Silnik na chodzie a drzwi auta się zaryglowały? Może też zepsuł się akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Nie rób nic na siłę. Tylko dzwoń do nas! Szybko przyjedziemy i w bez uszkodzeń  awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Dlaczego my – bo zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i jego rocznik. Nie uszkadzamy przy tym zamka, czy drzwi.

Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy usługa zostanie wykonana. Takie podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami : otwieranie samochodu Stęszew pod nr 668 668 058 w awaryjnej sytuacji.

Koszt usługi

Ceny zawsze ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności i odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%. Z nami jesteś bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane Policji na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze profesjonalne narzędzia służące do awaryjnego otwierania aut. Stosujemy techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta. Pamiętaj – awarię usuwamy  szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko za wykonaną usługę gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy auta :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu stęszew