Menu Zamknij

Otwieranie samochodów
Swarzędz

Otwieranie samochodu Swarzędz

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Swarzędza.

Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w pojeździe? Silnik na chodzie a zamki w drzwiach się zatrzasnęły, czy klucz utknął w bagażniku? A może też akumulator wysiadł Ci i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby bądź nie niszcz zamka. Nie stosuj łomu. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twoje auto.

Dostosowujemy metody otwierania pojazdów do konkretnej marki oraz sytuacji. Nasi fachowcy są dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi.

Co ważne dla naszych Klientów – opłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Cena Usługi

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.

Z nami jesteś bezpieczny. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze niezbędne specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują najnowsze techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń : otwieranie samochodu Swarzędz pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni również w święta.

Otwieranie aut idzie nam  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Twój pojazd otworzymy bez najmniejszych uszkodzeń. Płacisz tylko, gdy otworzymy Twoje auto. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące marki pojazdów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.