Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Tarnowo Podgórne

Otwieranie samochodu Tarnowo Podgórne.

Nasza firma istnieje od wielu lat na rynku. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Tarnowa Podgórnego. Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzak w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zamknęły? A może klucz został w bagażniku? Może też wysiadł akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego pojazdu?  Nie wybijaj szyby – nie niszcz zamka. Zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bez uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Zawsze dostosowujemy metody otwierania aut do konkretnej marki i sytuacji. Jesteśmy zawsze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kartę czy na kluczyk. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym samochodu, lakieru, zamka czy drzwi.

Istotne  dla naszych Klientów – zapłacisz za wykonanie usługi tylko i wyłącznie wtedy, kiedy Twój samochód zostanie otwarty. Nasze podejście do Klienta zawsze wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Koszt naszej usługi otwarcia samochodu

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, stopnia trudności oraz odległości dojazdu do klienta. Wystawiamy na życzenie Fakturę VAT 23%. Otwieranie pojazdów z nami jest bezpieczne. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają także najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania samochodów oraz stosują odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem zadzwoń do nas : otwieranie samochodu Tarnowo Podgórne pod numer 668 668 058. Postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu. Możesz  na nas liczyć także w święta. Pamiętaj – usługi wykonujemy  niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twoje auto. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój samochód. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy marki pojazdów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu tarnowo podgórne