Menu Zamknij

Awaryjne otwieranie auta Wolsztyn

Otwieranie samochodów Wolsztyn.

 Istniejemy na rynku od wielu Lat.

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Wolsztyna.

Masz dziecko lub zwierzę zatrzaśnięte w samochodzie? Silnik na chodzie a zamki w drzwiach auta się pozamykały? A może pilot z kluczykiem utknął w bagażniku? Czy też wysiadł Ci akumulator i przez to nie możesz się dostać do swojego auta?  Nie zbijaj szyby, a tym bardziej nie niszcz zamka. Nie rób nic na siłę. Tylko zadzwoń do nas! Szybko dojedziemy i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

Za każdym razem  dostosowujemy metody otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do rozwiązywania takich problemów bez znaczenia , czy masz samochód na kluczyk czy na pilota. Pojazdy otwieramy  bez względu na rodzaj zastosowanych w nich zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym samochodu oraz zamków.

Za wykonanie usługi zapłatę pobieramy tylko i wyłącznie kiedy samochód zostanie otwarty. To nasze podejście do każdego Klienta zawsze nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale co najważniejsze jest uczciwe wobec każdego. Dlatego skontaktuj się z nami w takiej sytuacji.

Cena usługi

Ceny za każde otwarcie zamka ustalamy indywidualnie w każdym przypadku biorąc pod uwagę markę auta, jego rocznik, odległość dojazdu oraz rodzaj zabezpieczenia. Na życzenie zawsze wystawiamy Fakturę VAT 23%.

Nasi solidni fachowcy posiadają Licencje KWP na wykonywanie takich usług. Używają najnowszych i profesjonalnych narzędzi służących do awaryjnego otwierania samochodów. Stosują także specjalistyczne techniki otwierania odpowiednie do danej sytuacji.

Masz kłopot dzwoń : otwieranie samochodów Wolsztyn pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu, również w  święta.

Pojazdy otwieramy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twój samochód.  Masz problem z autem zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy marki samochodów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie auta Tarnowo Podgórne