Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Oborniki Wielkopolskie

Otwieranie samochodu Oborniki Wielkopolskie

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Obornik Wielkopolskich.

Kłopotliwa sytuacja z pozamykanym autem?

Zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w aucie? Silnik na chodzie a drzwi się zatrzasnęły? A może klucz został w bagażniku? Czy też wysiadł akumulator i nie możesz przez to się dostać do swojego auta?  Nie kombinuj, nie psuj zamka i nie wybijaj szyby.  Bez wątpienia dzwoń do nas! A szybko postaramy się przyjechać i w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzyć Twój pojazd.

Bezsprzecznie Nasi technicy  dostosowują metody otwierania aut do konkretnej sytuacji. Są dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk, pilota czy na kartę. Otwierają pojazdy bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę czy wiek pojazdu. Nie uszkadzają przy tym samochodu, zamka czy drzwi.

Co dla Was ważne?

Zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko wtedy, kiedy usługa awaryjnego otwarcia zostanie wykonana. Takie podejście do każdego Klienta zawsze istotnie wyróżnia nas wśród konkurencji, i przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego Klienta. Dlatego też zadzwoń do nas w awaryjnej sytuacji : otwieranie samochodu Oborniki Wielkopolskie 668 668 058.

Ceny za usługi są ustalane indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności , jego rocznika oraz odległości dojazdu. Wystawiamy na życzenie Fakturę VAT 23%.

Przede wszystkim otwieramy samochody w sposób bezpieczny. Nasi specjaliści posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie takich usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia – również optyczne służące do otwierania pojazdów oraz stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz kłopot z zamkniętym samochodem ?

Załóżmy, że masz problem więc dzwoń pod numer 668 668 058. A my postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h / dobę. Siedem dni w tygodniu – także w święta.

Podsumowując

Do wyjaśnienia samochody otwieramy  niezwykle skutecznie, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bez uszkodzeń otworzymy Twój pojazd. Opłatę  pobieramy tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

 
 
awaryjne otwieranie aut oborniki wielkopolskie