Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Szamotuły

Otwieranie aut Szamotuły

Awaryjne otwieranie samochodów Szamotuły

Nasza firma istnieje na rynku od wielu Lat. Masz zatrzaśnięte dziecko lub zwierzę w samochodzie? Silnik na chodzie a drzwi auta się zatrzasnęły? A może kluczyki utknęły w bagażniku? Może też wysiadł  akumulator  w aucie i przez to nie idzie się dostać do swojego pojazdu?  Nie niszcz zamka, ani nie wybijaj szyby. Nie stosuj łomu. Dzwoń do nas : awaryjne otwieranie samochodu Szamotuły pod nr 668 668 058.  Postaramy się szybko przyjechać i w bez uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój pojazd.

My zawsze dostosowujemy metodę otwierania auta do konkretnej marki. Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu bez względu na to, czy masz samochód na kluczyk czy na kartę. Otwieramy auta bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę i wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi. Co ważne dla naszych Klientów – zapłatę za wykonanie usługi pobieramy tylko i wyłącznie, kiedy samochód zostanie otwarty. To podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe wobec każdego. Dlatego też skontaktuj się z nami w awaryjnej sytuacji.

Koszt nasze usługi

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki pojazdu, stopnia trudności, odległości dojazdu oraz marki. Na życzenie Klienta wystawiamy Fakturę VAT 23%. Z nami jesteś bezpieczny. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze specjalistyczne narzędzia służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują techniki odpowiednie do danej sytuacji awaryjnej.

Masz problem dzwoń pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej pomóc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny / dobę. Siedem dni w tygodniu. Na nas możesz liczyć także w święta.

Pamiętaj – awarię staramy  się usunąć niezwykle prędko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój pojazd. Płacisz tylko wtedy, gdy otworzymy Twoje auto. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twojego pojazdu. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy następujące marki samochodów :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu szamotuły