Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Trzemeszno

Awaryjne otwieranie aut Trzemeszno

Otwieranie samochodów Trzemeszno

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Trzemeszna. Nigdy się nie spodziewasz kiedy Twój pojazd sam się pozamyka. Możesz mieć zatrzaśnięte zwierzę lub dziecko w samochodzie. Silnik może być na chodzie, a zamki w aucie się pozamykają. Może też kluczyk utknąć w bagażniku. A może rozładować się akumulator i przez to nie będziesz mógł otworzyć własnego pojazdu.  Nie rozwiercaj zamka, nie wybijaj szyby. Nie rób dodatkowych kosztów. W takiej sytuacji zadzwoń po nas! Postaramy się jak najszybciej  przyjechać i bezinwazyjnie otworzyć Twój samochód.

Masz problem dzwoń : otwieranie samochodów Trzemeszno pod numer 668 668 058, a my postaramy się jak najszybciej Tobie pomóc. Do dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Także w święta.

Dostosowujemy nasze metody otwierania zamków do konkretnej sytuacji. Jesteśmy przygotowani do rozwiązania takiego  problemu bez względu na to, czy masz samochód otwierany z kluczyka, czy z pilota. Samochody otwieramy bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, markę oraz wiek pojazdu. Nie uszkadzamy przy tym lakieru, zamka czy drzwi. Za wykonaną usługę zapłacisz tylko i wyłącznie wtedy kiedy pojazd zostanie otwarty. Takie podejście do każdego nie tylko wyróżnia nas spośród konkurencji, ale przede wszystkim jest  uczciwe. Dlatego też dzwoń do nas w takiej sytuacji, a na pewno będziesz zadowolony z naszej pracy.

Cena usługi

Cenę za awaryjne otwarcie ustalamy indywidualnie dla każdego klienta w zależności od marki auta, stopnia trudności, rocznika oraz odległości dojazdu. Zawsze na  życzenie wystawiamy Fakturę VAT 23%. Nasi technicy posiadają Licencje Policji na wykonywanie tego typu usług. Są też w posiadaniu najnowszych specjalistycznych urządzeń służących do awaryjnego otwierania zamków w samochodach. Stosują specjalistyczne techniki odpowiednie do danej sytuacji. Pamiętaj, że samochody otwieramy  niezwykle szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko wtedy, gdy go otworzymy. Dbamy o Twój pojazd. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy samochody :

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

otwieranie samochodu trzemeszno