Menu Zamknij

Otwieranie samochodu Września

Awaryjne otwieranie samochodów Września

Otwieranie samochodu Września

Istniejemy na rynku od wielu Lat. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Wrześni.

Dziecko lub zwierzę w samochodzie, a auto się samo zamknęło? Silnik na chodzie a drzwi auta się zablokowały? Może klucz został w bagażniku? A może też rozładował Ci się akumulator i przez to nie możesz się dotworzyć swojego pojazdu?  Nic nie kombinuj, nie wybijaj szyby i nie niszcz zamka. Po prostu zadzwoń po nas! Szybko przyjedziemy i w bez uszkodzeń awaryjnie otworzymy Twój samochód.

Zawsze dostosowujemy metodę otwierania pojazdu do konkretnej sytuacji. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do rozwiązania Twojego problemu czy masz samochód na kluczyk czy też na kartę. Otwieramy pojazdy bez względu na rodzaj zastosowanych zabezpieczeń, wiek pojazdu i jego rocznik. Nie uszkadzamy przy tym ani lakieru, ani zamka czy też drzwi.

Ważne dla Klientów – zapłatę za usługę pobieramy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy samochód zostanie otwarty. Nasze podejście do Klienta nie tylko wyróżnia nas wśród konkurencji, ale przede wszystkim jest uczciwe. Masz zamknięte auto –  skontaktuj się z nami w tej sprawie.

Cena Usługi

Dla każdego klienta ceny ustalamy indywidualnie w zależności od marki pojazdu, jego rocznika, odległości dojazdu oraz stopnia trudności. Na życzenie Klienta zawsze wystawiamy Fakturę VAT 23%. Nasi pracownicy posiadają Licencje wydane przez Policję na wykonywanie tego typu usług. Posiadają też najnowsze narzędzia specjalistyczne służące do awaryjnego otwierania pojazdów. Stosują także odpowiednie techniki do danej sytuacji awaryjnej.

 

Masz problem dzwoń do nas : otwieranie auta Września pod numer 668 668 058, a postaramy się jak najszybciej przyjechać i pomóc. Usługi świadczymy 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu. W święta także możesz na nas liczyć. Awarię usuwamy  niezwykle szybko, sprawnie i zarazem profesjonalnie. Bezinwazyjnie otworzymy Twój samochód. Płacisz tylko wtedy, gdy Twoje auto zostanie otwarte. Zadzwoń po nas: 668 668 058.

Otwieramy modele aut

Audi, Ford, Volkswagen,  Bmw, Skoda, Seat, Mercedes, Opel, Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Honda, Hyundai, Mazda, Nissan, Jaguar, Infiniti, Land Rover, Iveco, Kia, Volvo, Saab, Smart, Mini, Subaru, Suzuki, Porsche, Dodge, Chevrolet, Chrysler, Dacia, Mitsubishi, Ford, Hummer, Daihatsu, Daewoo i inne.

 
otwieranie samochodu września